Autor Tema: Oklop Web Hosting  (Pročitano 720 puta)

Sceko

• Novajlija
  • *
    • Hosting Crna Gora
Oklop Web Hosting
« poslato: 31.05.2013 23:28:36 »
Oklop vam nudi kvalitetan i pouzdan Web Hosting kao i Registrovanje i parkiranje domena po veoma niskim cenama.

www.oklop.me
Hosting Crna Gora www.oklop.me

ssaajjkkoo

• Novajlija
  • *
  • Štrumf
    • AjNaKafu.ME
Odg: Oklop Web Hosting
« Odgovor #1 poslato: 18.11.2015 11:43:10 »
Znam da je ovo mnogo davno otvoreno, ali gledam danas nešto i vidim reseller paket, pa me interesuje, više od ljudi sa sajta nego od samog postavljača oglasa, koliko je to pametno da se probam baviti ovako nečim a da ne znam mnogo ili previše o sajtovima. Imam neku ideju, smatram, iz mog ugla, da je genijalna :D ali me je strah jer ne znam šta bih ponudio korisnicima kada je u pitanju tehnička podrška ili tako nešto. U najboljem slučaju bih dvojici ili trojici korisnika dao besplatan hosting u zamjenu za to da mi budu tehnička podrška jer ne znam kako bih im drugačije platio sobzirom da svemu ovome pristupam kao nekom ličnom test projektu...
Vjerovatno ću morati i neki pravilnik da izmislim...

Sceko

• Novajlija
  • *
    • Hosting Crna Gora
« Odgovor #2 poslato: 26.11.2015 00:18:22 »
Sto se tehnicke podrske tice tu bi ti mi pomogli, znaci pitanja bi mogli slati na nasu kontakt forme, vi ili napravili email vas koji ce da prosledjuje pitanja nama, ili live podrske ukoliko smo aktivni na sajtu, ili putem naseg foruma. Takodje mozete da odradite kao mi sto smo bazu znanja ili da koristite nasu, tu vecinu toga ima objasnjeno tako da sve ostalo te se skoro pa i ne tice.

Takodje mi imamo ponudu, parner program tako da ako imate klijente mogu da kupe putem vaseg linka, a vi da dobijete procenat od toga. I time nemate nikakve obaveze prema nikome.
« Poslednja izmena: 26.11.2015 00:24:41 Sceko »
Hosting Crna Gora www.oklop.me

ssaajjkkoo

• Novajlija
  • *
  • Štrumf
    • AjNaKafu.ME
« Odgovor #3 poslato: 04.12.2015 22:10:34 »
Nekako sam do sada zaboravio šta je bilo genijalno u mojoj ideji :D